| Wood Type | Planed Larch / Douglas |
|---|---|
| Gazebo Width | Gazebos over 6m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 5m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 13.02m x 4.52m |
| Cabin Width | 1302cm |
| Cabin Depth | 452cm |
| Cabin Height | 326cm |
Bergen XL – Type 10 13.02m x 4.52m
€17,422.71 Original price was: €17,422.71.€13,067.04Current price is: €13,067.04.
SKU
42.7994
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Hamar XL – Type 9 13.03m x 4.45m
€14,443.24Original price was: €14,443.24.€10,832.43Current price is: €10,832.43. -
DIY Flat Roof Leuven 6.90m x 3.00m
€5,191.73Original price was: €5,191.73.€3,893.80Current price is: €3,893.80. -
DIY Flat Roof Maaseik 6.00m x 3.00m
€3,625.42Original price was: €3,625.42.€2,719.07Current price is: €2,719.07.


Reviews
There are no reviews yet.