| Wood Type | Planed Larch / Douglas |
|---|---|
| Gazebo Width | Gazebos over 6m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 5m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 9.89m x 4.52m |
| Cabin Width | 989cm |
| Cabin Depth | 452cm |
| Cabin Height | 326cm |
Bergen XL – Type 7 9.89m x 4.52m
€15,437.71 Original price was: €15,437.71.€11,578.29Current price is: €11,578.29.
SKU
42.7991
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Hamar XL – Type 7 9.90m x 4.45m
€16,552.04Original price was: €16,552.04.€12,414.03Current price is: €12,414.03. -
Hamar XL – Type 6 9.90m x 4.45m
€13,262.19Original price was: €13,262.19.€9,946.65Current price is: €9,946.65. -
DIY Flat Roof Maaseik 6.00m x 3.00m
€3,625.42Original price was: €3,625.42.€2,719.07Current price is: €2,719.07.


Reviews
There are no reviews yet.