| Brand | Tuindeco International B.V. |
|---|---|
| Wood Type | Black coated planed spruce |
| Gazebo Width | Gazebos over 6m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 4m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 7.50m x 3.55m |
| Cabin Width | 750cm |
| Cabin Depth | 355cm |
| Cabin Height | 265cm |
| Rooms / Areas | 1 Area |
| Roof Type | Flat Roof |
Black Brammelo DIY Flat Roof 7.50m x 3.55m
€7,204.83 Original price was: €7,204.83.€5,403.63Current price is: €5,403.63.
DIY Note: You will need to fully cut these to size yourself. All DIY items are delivered without foundation materials.
SKU
45.9032Z
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Bergen XL – Type 8 9.89m x 4.52m
€16,899.12Original price was: €16,899.12.€12,674.34Current price is: €12,674.34. -
Bergen XL – Type 11 13.02m x 4.52m
€20,440.06Original price was: €20,440.06.€15,330.04Current price is: €15,330.04. -
DIY Flat Roof Wezep 5.00m x 3.70m
€5,834.38Original price was: €5,834.38.€4,375.78Current price is: €4,375.78.


Reviews
There are no reviews yet.