| Wood Type | Planed Larch / Douglas |
|---|---|
| Gazebo Width | Gazebos up to 4m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 4m wide |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 4.00m x 4.00m |
| Cabin Width | 400cm |
| Cabin Depth | 400cm |
| Cabin Height | 340cm |
DIY Apex Roof Tubbergen 4.00m x 4.00m
€9,798.78 Original price was: €9,798.78.€7,349.09Current price is: €7,349.09.
DIY Note: You will need to fully cut these to size yourself. All DIY items are delivered without foundation materials.
SKU
45.9026
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Bergen XL – Type 10 13.02m x 4.52m
€17,422.71Original price was: €17,422.71.€13,067.04Current price is: €13,067.04. -
Bergen XL – Type 12 13.02m x 4.52m
€22,907.36Original price was: €22,907.36.€17,180.52Current price is: €17,180.52. -
DIY Flat Roof Wezep 5.00m x 3.70m
€5,834.38Original price was: €5,834.38.€4,375.78Current price is: €4,375.78.


Reviews
There are no reviews yet.