| Brand | Tuindeco International B.V. |
|---|---|
| Wood Type | Pressure Treated Red Class |
| Gazebo Width | Gazebos up to 4m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 4m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 4.00m x 3.30m |
| Cabin Width | 400cm |
| Cabin Depth | 330cm |
| Cabin Height | 267cm |
| Rooms / Areas | 1 Area |
| Roof Type | Flat Roof |
DIY Zoutelande 400
€2,267.86 Original price was: €2,267.86.€1,700.90Current price is: €1,700.90.
DIY Note: You will need to fully cut these to size yourself. All DIY items are delivered without foundation materials.
SKU
46.3340
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Bergen XL – Type 7 9.89m x 4.52m
€15,437.71Original price was: €15,437.71.€11,578.29Current price is: €11,578.29. -
DIY Flat Roof Leuven 6.90m x 3.00m
€5,191.73Original price was: €5,191.73.€3,893.80Current price is: €3,893.80. -
DIY Flat Roof Wezep 5.00m x 3.70m
€5,834.38Original price was: €5,834.38.€4,375.78Current price is: €4,375.78.



Reviews
There are no reviews yet.