| Brand | Tuindeco International B.V. |
|---|---|
| Wood Type | Pressure Treated Red Class |
| Gazebo Width | Gazebos up to 6m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 4m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 6.00m x 3.30m |
| Cabin Width | 600cm |
| Cabin Depth | 330cm |
| Cabin Height | 267cm |
| Rooms / Areas | 1 Area |
| Roof Type | Flat Roof |
DIY Zoutelande 600
€3,258.86 Original price was: €3,258.86.€2,444.15Current price is: €2,444.15.
DIY Note: You will need to fully cut these to size yourself. All DIY items are delivered without foundation materials.
SKU
46.3360
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Hamar XL – Type 3 6.78m x 4.45m
€11,942.70Original price was: €11,942.70.€8,957.03Current price is: €8,957.03. -
Bergen XL – Type 2 6.77m x 4.52m
€9,596.78Original price was: €9,596.78.€7,197.58Current price is: €7,197.58. -
Bergen XL – Type 11 13.02m x 4.52m
€20,440.06Original price was: €20,440.06.€15,330.04Current price is: €15,330.04.



Reviews
There are no reviews yet.