| Brand | Tuindeco International B.V. |
|---|---|
| Wood Type | Impregnated Pinewood |
| Gazebo Width | Gazebos up to 6m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 4m depth |
| Gazebo Height | Under 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 5.92m x 3.40m |
| Cabin Width | 592cm |
| Cabin Depth | 340cm |
| Cabin Height | 225cm |
| Rooms / Areas | 1 Area |
| Roof Type | Flat Roof |
Excellent Modern Gazebo 5.92m x 3.40m
€3,293.18 Original price was: €3,293.18.€2,469.88Current price is: €2,469.88.
The Excellent Modern Gazebo is perfect to add a contemporary look to your garden.
The Excellent Modern Gazebo features as standard:
- Pressure-treated timber
- Instruction manual
Dimensions:
- Overall Dimensions: 5.92m x 3.40m
- Ridge Height: 2.25m
- Height of opening: 2.05m
- Posts: 11.5×11.5cm
SKU
42.5934
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Bergen XL – Type 2 6.77m x 4.52m
€9,596.78Original price was: €9,596.78.€7,197.58Current price is: €7,197.58. -
DIY Open-Sided Barn Markelo 6.00m x 4.00m
€7,859.97Original price was: €7,859.97.€5,894.98Current price is: €5,894.98. -
DIY Open-Sided Barn Tongeren
€4,034.10Original price was: €4,034.10.€3,025.58Current price is: €3,025.58.

Reviews
There are no reviews yet.