| Wood Type | Planed Larch / Douglas |
|---|---|
| Gazebo Width | Gazebos over 6m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 5m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 6.78m x 4.45m |
| Cabin Width | 678cm |
| Cabin Depth | 445cm |
| Cabin Height | 360cm |
Hamar XL – Type 2 6.78m x 4.45m
€10,775.91 Original price was: €10,775.91.€8,081.93Current price is: €8,081.93.
SKU
42.7927
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Hamar XL – Type 7 9.90m x 4.45m
€16,552.04Original price was: €16,552.04.€12,414.03Current price is: €12,414.03. -
Hamar XL – Type 3 6.78m x 4.45m
€11,942.70Original price was: €11,942.70.€8,957.03Current price is: €8,957.03. -
DIY Flat Roof Leuven 6.90m x 3.00m
€5,191.73Original price was: €5,191.73.€3,893.80Current price is: €3,893.80.


Reviews
There are no reviews yet.