| Wood Type | Planed Larch / Douglas |
|---|---|
| Gazebo Width | Gazebos over 6m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 5m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 13.03m x 4.30m |
| Cabin Width | 1303cm |
| Cabin Depth | 430cm |
| Cabin Height | 272cm |
Oslo XL – Flat Roof – Type 10 13.03m x 4.30m
€13,234.55 Original price was: €13,234.55.€9,925.91Current price is: €9,925.91.
SKU
42.7978
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Hamar XL – Type 3 6.78m x 4.45m
€11,942.70Original price was: €11,942.70.€8,957.03Current price is: €8,957.03. -
Bergen XL – Type 5 9.89m x 4.52m
€11,264.67Original price was: €11,264.67.€8,448.51Current price is: €8,448.51. -
DIY Open-Sided Barn Tongeren
€4,034.10Original price was: €4,034.10.€3,025.58Current price is: €3,025.58.


Reviews
There are no reviews yet.