| Brand | Tuindeco International B.V. |
|---|---|
| Gazebo Width | Gazebos over 6m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 6m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 7.00m x 5.12m |
| Cabin Width | 700cm |
| Cabin Depth | 512cm |
| Cabin Height | 436cm |
| Rooms / Areas | 1 Area |
| Roof Type | Open-sided Barn |
Red Class Open-Sided Barn XXL 7.00m x 5.12m
€12,147.81 Original price was: €12,147.81.€9,110.86Current price is: €9,110.86.
SKU
46.1010
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Hamar XL – Type 3 6.78m x 4.45m
€11,942.70Original price was: €11,942.70.€8,957.03Current price is: €8,957.03. -
DIY Flat Roof Leuven 6.90m x 3.00m
€5,191.73Original price was: €5,191.73.€3,893.80Current price is: €3,893.80. -
Bergen XL – Type 6 9.89m x 4.52m
€13,696.85Original price was: €13,696.85.€10,272.64Current price is: €10,272.64.


Reviews
There are no reviews yet.