| Brand | Tuindeco International B.V. |
|---|---|
| Wood Type | Pressure treated planed spruce |
| Gazebo Width | Gazebos up to 4m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 3m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 4.00m x 3.00m |
| Cabin Width | 400cm |
| Cabin Depth | 300cm |
| Cabin Height | 262cm |
| Rooms / Areas | 1 Area |
| Roof Type | Flat Roof |
Bastenaken DIY Flat Roof 4.00m x 3.00m
€2,739.86 Original price was: €2,739.86.€2,054.89Current price is: €2,054.89.
DIY Note: You will need to fully cut these to size yourself. All DIY items are delivered without foundation materials.
SKU
45.9004V
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Hamar XL – Type 7 9.90m x 4.45m
€16,552.04Original price was: €16,552.04.€12,414.03Current price is: €12,414.03. -
Hamar XL – Type 3 6.78m x 4.45m
€11,942.70Original price was: €11,942.70.€8,957.03Current price is: €8,957.03. -
Bergen XL – Type 6 9.89m x 4.52m
€13,696.85Original price was: €13,696.85.€10,272.64Current price is: €10,272.64.


Reviews
There are no reviews yet.