| Wood Type | Planed Larch / Douglas |
|---|---|
| Gazebo Width | Gazebos up to 6m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 4m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 6.00m x 4.00m |
| Cabin Width | 600cm |
| Cabin Depth | 400cm |
| Cabin Height | 312cm |
DIY Open-Sided Barn Markelo 6.00m x 4.00m
€7,859.97 Original price was: €7,859.97.€5,894.98Current price is: €5,894.98.
DIY Note: You will need to fully cut these to size yourself. All DIY items are delivered without foundation materials.
SKU
45.9002
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Hamar XL – Type 8 9.90m x 4.45m
€16,677.15Original price was: €16,677.15.€12,507.86Current price is: €12,507.86. -
Bergen XL – Type 9 13.02m x 4.52m
€14,729.59Original price was: €14,729.59.€11,047.20Current price is: €11,047.20. -
Gazebo Rhodos 5.50m x 5.50m
€6,681.62Original price was: €6,681.62.€5,011.22Current price is: €5,011.22.


Reviews
There are no reviews yet.