| Wood Type | Planed Larch / Douglas |
|---|---|
| Gazebo Width | Gazebos over 6m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 5m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 6.77m x 4.52m |
| Cabin Width | 677cm |
| Cabin Depth | 452cm |
| Cabin Height | 326cm |
Bergen XL – Type 4 6.77m x 4.52m
€12,489.75 Original price was: €12,489.75.€9,367.31Current price is: €9,367.31.
SKU
42.7919
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Hamar XL – Type 7 9.90m x 4.45m
€16,552.04Original price was: €16,552.04.€12,414.03Current price is: €12,414.03. -
Bergen XL – Type 3 6.77m x 4.52m
€12,266.03Original price was: €12,266.03.€9,199.52Current price is: €9,199.52. -
DIY Flat Roof Maaseik 6.00m x 3.00m
€3,625.42Original price was: €3,625.42.€2,719.07Current price is: €2,719.07.


Reviews
There are no reviews yet.