| Wood Type | Planed Larch / Douglas |
|---|---|
| Gazebo Width | Gazebos over 6m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 5m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 9.89m x 4.52m |
| Cabin Width | 989cm |
| Cabin Depth | 452cm |
| Cabin Height | 326cm |
Bergen XL – Type 6 9.89m x 4.52m
€13,696.85 Original price was: €13,696.85.€10,272.64Current price is: €10,272.64.
SKU
42.7990
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Hamar XL – Type 3 6.78m x 4.45m
€11,942.70Original price was: €11,942.70.€8,957.03Current price is: €8,957.03. -
Bergen XL – Type 11 13.02m x 4.52m
€20,440.06Original price was: €20,440.06.€15,330.04Current price is: €15,330.04. -
DIY Flat Roof Leuven 6.90m x 3.00m
€5,191.73Original price was: €5,191.73.€3,893.80Current price is: €3,893.80.


Reviews
There are no reviews yet.