| Wood Type | Planed Larch / Douglas |
|---|---|
| Gazebo Width | Gazebos over 6m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 5m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 9.90m x 4.45m |
| Cabin Width | 990cm |
| Cabin Depth | 445cm |
| Cabin Height | 360cm |
Hamar XL – Type 6 9.90m x 4.45m
€13,262.19 Original price was: €13,262.19.€9,946.65Current price is: €9,946.65.
SKU
42.8006
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Bergen XL – Type 12 13.02m x 4.52m
€22,907.36Original price was: €22,907.36.€17,180.52Current price is: €17,180.52. -
DIY Flat Roof Leuven 6.90m x 3.00m
€5,191.73Original price was: €5,191.73.€3,893.80Current price is: €3,893.80. -
DIY Open-Sided Barn Tongeren
€4,034.10Original price was: €4,034.10.€3,025.58Current price is: €3,025.58.


Reviews
There are no reviews yet.