| Wood Type | Impregnated Pine |
|---|---|
| Gazebo Width | Gazebos over 6m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 3m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 6.90m x 3.00m |
| Cabin Width | 690cm |
| Cabin Depth | 300cm |
| Cabin Height | 262cm |
DIY Flat Roof Leuven 6.90m x 3.00m
€5,191.73 Original price was: €5,191.73.€3,893.80Current price is: €3,893.80.
DIY Note: You will need to fully cut these to size yourself. All DIY items are delivered without foundation materials.
SKU
45.9021
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Hamar XL – Type 6 9.90m x 4.45m
€13,262.19Original price was: €13,262.19.€9,946.65Current price is: €9,946.65. -
Bergen XL – Type 6 9.89m x 4.52m
€13,696.85Original price was: €13,696.85.€10,272.64Current price is: €10,272.64. -
Gazebo Rhodos 5.50m x 5.50m
€6,681.62Original price was: €6,681.62.€5,011.22Current price is: €5,011.22.


Reviews
There are no reviews yet.