| Wood Type | Planed Larch / Douglas |
|---|---|
| Gazebo Width | Gazebos over 6m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 5m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 9.00m x 4.10m |
| Cabin Width | 900cm |
| Cabin Depth | 410cm |
| Cabin Height | 262cm |
DIY Flat Roof Nijverdal 9.00m x 4.10m
€12,316.41 Original price was: €12,316.41.€9,237.30Current price is: €9,237.30.
DIY Note: You will need to fully cut these to size yourself. All DIY items are delivered without foundation materials.
SKU
45.9007
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Hamar XL – Type 7 9.90m x 4.45m
€16,552.04Original price was: €16,552.04.€12,414.03Current price is: €12,414.03. -
Bergen XL – Type 7 9.89m x 4.52m
€15,437.71Original price was: €15,437.71.€11,578.29Current price is: €11,578.29. -
Bergen XL – Type 11 13.02m x 4.52m
€20,440.06Original price was: €20,440.06.€15,330.04Current price is: €15,330.04.


Reviews
There are no reviews yet.