| Wood Type | Planed Larch / Douglas |
|---|---|
| Gazebo Width | Gazebos over 6m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 5m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 7.43m x 3.70m |
| Cabin Width | 743cm |
| Cabin Depth | 370cm |
| Cabin Height | 262cm |
DIY Flat Roof Twello 7.43m x 3.70m
€7,850.48 Original price was: €7,850.48.€5,887.86Current price is: €5,887.86.
DIY Note: You will need to fully cut these to size yourself. All DIY items are delivered without foundation materials.
SKU
45.9024
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Hamar XL – Type 8 9.90m x 4.45m
€16,677.15Original price was: €16,677.15.€12,507.86Current price is: €12,507.86. -
Bergen XL – Type 9 13.02m x 4.52m
€14,729.59Original price was: €14,729.59.€11,047.20Current price is: €11,047.20. -
DIY Flat Roof Leuven 6.90m x 3.00m
€5,191.73Original price was: €5,191.73.€3,893.80Current price is: €3,893.80.


Reviews
There are no reviews yet.