| Brand | Tuindeco International B.V. |
|---|---|
| Wood Type | Pressure Treated Red Class |
| Gazebo Width | Gazebos up to 5m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 4m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 5.00m x 3.30m |
| Cabin Width | 500cm |
| Cabin Depth | 330cm |
| Cabin Height | 267cm |
| Rooms / Areas | 1 Area |
| Roof Type | Flat Roof |
DIY Zoutelande 500
€2,426.30 Original price was: €2,426.30.€1,819.72Current price is: €1,819.72.
DIY Note: You will need to fully cut these to size yourself. All DIY items are delivered without foundation materials.
SKU
46.3350
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Bergen XL – Type 10 13.02m x 4.52m
€17,422.71Original price was: €17,422.71.€13,067.04Current price is: €13,067.04. -
Bergen XL – Type 12 13.02m x 4.52m
€22,907.36Original price was: €22,907.36.€17,180.52Current price is: €17,180.52. -
Bergen XL – Type 8 9.89m x 4.52m
€16,899.12Original price was: €16,899.12.€12,674.34Current price is: €12,674.34.


Reviews
There are no reviews yet.