| Brand | Tuindeco International B.V. |
|---|---|
| Wood Type | Planed Spruce |
| Gazebo Width | Gazebos up to 4m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 4m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 4.00m x 4.00m |
| Cabin Width | 400cm |
| Cabin Depth | 400cm |
| Cabin Height | 298cm |
| Rooms / Areas | 1 Area |
| Roof Type | Pyramid Roof |
Marit Log Cabin Gazebo 4.00m x 4.00m
€6,010.18 Original price was: €6,010.18.€4,507.64Current price is: €4,507.64.
SKU
40.0794
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Bergen XL – Type 7 9.89m x 4.52m
€15,437.71Original price was: €15,437.71.€11,578.29Current price is: €11,578.29. -
DIY Open-Sided Barn Markelo 6.00m x 4.00m
€7,859.97Original price was: €7,859.97.€5,894.98Current price is: €5,894.98. -
Bergen XL – Type 8 9.89m x 4.52m
€16,899.12Original price was: €16,899.12.€12,674.34Current price is: €12,674.34.


Reviews
There are no reviews yet.