| Brand | Tuindeco International B.V. |
|---|---|
| Wood Type | Impregnated Pinewood |
| Gazebo Width | Gazebos up to 4m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 4m depth |
| Gazebo Height | Under 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 3.65m x 3.65m |
| Cabin Width | 365cm |
| Cabin Depth | 365cm |
| Cabin Height | 229cm |
| Rooms / Areas | 1 Area |
| Roof Type | Flat Roof |
Medium Modern Gazebo 3.65m x 3.65m
€3,276.49 Original price was: €3,276.49.€2,457.37Current price is: €2,457.37.
The Medium Modern Gazebo features as standard:
- Pressure-treated timber
- Instruction manual
Dimensions:
- Overall Dimensions: 3.65 x 3.65m
- Ridge Height: 2.51m
- Height of opening: 2.29m
- Posts: 12x12cm
- Distance between posts: 2.81m
SKU
42.3636
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Hamar XL – Type 6 9.90m x 4.45m
€13,262.19Original price was: €13,262.19.€9,946.65Current price is: €9,946.65. -
DIY Flat Roof Leuven 6.90m x 3.00m
€5,191.73Original price was: €5,191.73.€3,893.80Current price is: €3,893.80. -
Bergen XL – Type 10 13.02m x 4.52m
€17,422.71Original price was: €17,422.71.€13,067.04Current price is: €13,067.04.

Reviews
There are no reviews yet.