| Brand | Tuindeco International B.V. |
|---|---|
| Gazebo Width | Gazebos up to 6m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 4m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 5.50m x 3.78m |
| Cabin Width | 550cm |
| Cabin Depth | 378cm |
| Cabin Height | 266cm |
| Rooms / Areas | 1 Area |
| Roof Type | Flat Roof |
Red Class Flat Roof XL 5.50m x 3.78m
€7,611.09 Original price was: €7,611.09.€5,708.33Current price is: €5,708.33.
SKU
46.1020
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
DIY Open-Sided Barn Markelo 6.00m x 4.00m
€7,859.97Original price was: €7,859.97.€5,894.98Current price is: €5,894.98. -
Bergen XL – Type 5 9.89m x 4.52m
€11,264.67Original price was: €11,264.67.€8,448.51Current price is: €8,448.51. -
Bergen XL – Type 10 13.02m x 4.52m
€17,422.71Original price was: €17,422.71.€13,067.04Current price is: €13,067.04.


Reviews
There are no reviews yet.