| Brand | Tuindeco International B.V. |
|---|---|
| Gazebo Width | Gazebos up to 6m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 5m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 6.00m x 4.60m |
| Cabin Width | 416cm |
| Cabin Depth | 460cm |
| Cabin Height | 416cm |
| Rooms / Areas | 1 Area |
| Roof Type | Open-sided Barn |
Red Class open-sided barn XL 6.00m x 4.60m
€10,547.58 Original price was: €10,547.58.€7,910.68Current price is: €7,910.68.
SKU
46.1000
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Hamar XL – Type 3 6.78m x 4.45m
€11,942.70Original price was: €11,942.70.€8,957.03Current price is: €8,957.03. -
Bergen XL – Type 11 13.02m x 4.52m
€20,440.06Original price was: €20,440.06.€15,330.04Current price is: €15,330.04. -
Bergen XL – Type 6 9.89m x 4.52m
€13,696.85Original price was: €13,696.85.€10,272.64Current price is: €10,272.64.



Reviews
There are no reviews yet.