| Wood Type | Planed Larch / Douglas |
|---|---|
| Gazebo Width | Gazebos over 6m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 5m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 13.03m x 4.45m |
| Cabin Width | 1303cm |
| Cabin Depth | 445cm |
| Cabin Height | 360cm |
Hamar XL – Type 10 13.03m x 4.45m
€19,370.49 Original price was: €19,370.49.€14,527.87Current price is: €14,527.87.
SKU
42.8010
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Bergen XL – Type 5 9.89m x 4.52m
€11,264.67Original price was: €11,264.67.€8,448.51Current price is: €8,448.51. -
Bergen XL – Type 6 9.89m x 4.52m
€13,696.85Original price was: €13,696.85.€10,272.64Current price is: €10,272.64. -
Bergen XL – Type 10 13.02m x 4.52m
€17,422.71Original price was: €17,422.71.€13,067.04Current price is: €13,067.04.


Reviews
There are no reviews yet.