| Wood Type | Planed Larch / Douglas |
|---|---|
| Gazebo Width | Gazebos over 6m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 5m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 13.03m x 4.45m |
| Cabin Width | 1303cm |
| Cabin Depth | 445cm |
| Cabin Height | 360cm |
Hamar XL – Type 10 13.03m x 4.45m
€19,370.49 Original price was: €19,370.49.€14,527.87Current price is: €14,527.87.
SKU
42.8010
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Hamar XL – Type 6 9.90m x 4.45m
€13,262.19Original price was: €13,262.19.€9,946.65Current price is: €9,946.65. -
Hamar XL – Type 2 6.78m x 4.45m
€10,775.91Original price was: €10,775.91.€8,081.93Current price is: €8,081.93. -
Bergen XL – Type 11 13.02m x 4.52m
€20,440.06Original price was: €20,440.06.€15,330.04Current price is: €15,330.04.


Reviews
There are no reviews yet.