| Brand | Tuindeco International B.V. |
|---|---|
| Wood Type | Untreated fine sawn Larch |
| Gazebo Width | Gazebos up to 4m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 3m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 4.00m x 3.00m |
| Cabin Width | 400cm |
| Cabin Depth | 300cm |
| Cabin Height | 262cm |
| Rooms / Areas | 1 Area |
| Roof Type | Flat Roof |
Ommen DIY Flat Roof 4.00m x 3.00m
€2,899.77 Original price was: €2,899.77.€2,174.83Current price is: €2,174.83.
DIY Note: You will need to fully cut these to size yourself. All DIY items are delivered without foundation materials.
SKU
45.9004B
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Hamar XL – Type 7 9.90m x 4.45m
€16,552.04Original price was: €16,552.04.€12,414.03Current price is: €12,414.03. -
DIY Open-Sided Barn Markelo 6.00m x 4.00m
€7,859.97Original price was: €7,859.97.€5,894.98Current price is: €5,894.98. -
Bergen XL – Type 11 13.02m x 4.52m
€20,440.06Original price was: €20,440.06.€15,330.04Current price is: €15,330.04.


Reviews
There are no reviews yet.