| Wood Type | Planed Larch / Douglas |
|---|---|
| Gazebo Width | Gazebos over 6m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 5m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 6.78m x 4.30m |
| Cabin Width | 678cm |
| Cabin Depth | 430cm |
| Cabin Height | 272cm |
Oslo XL – Flat Roof – Type 2 6.78m x 4.30m
€6,232.41 Original price was: €6,232.41.€4,674.31Current price is: €4,674.31.
SKU
42.7907
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
DIY Open-Sided Barn Markelo 6.00m x 4.00m
€7,859.97Original price was: €7,859.97.€5,894.98Current price is: €5,894.98. -
Bergen XL – Type 3 6.77m x 4.52m
€12,266.03Original price was: €12,266.03.€9,199.52Current price is: €9,199.52. -
DIY Flat Roof Maaseik 6.00m x 3.00m
€3,625.42Original price was: €3,625.42.€2,719.07Current price is: €2,719.07.


Reviews
There are no reviews yet.