| Wood Type | Planed Larch / Douglas |
|---|---|
| Gazebo Width | Gazebos over 6m wide |
| Gazebo Depth | Gazebos up to 5m depth |
| Gazebo Height | Over 2.5m Height |
| Overall Dimensions | 9.90m x 4.30m |
| Cabin Width | 990cm |
| Cabin Depth | 430cm |
| Cabin Height | 272cm |
Oslo XL – Flat Roof – Type 7 9.90m x 4.30m
€10,072.14 Original price was: €10,072.14.€7,554.10Current price is: €7,554.10.
SKU
42.7975
Category Gazebos
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Bergen XL – Type 6 9.89m x 4.52m
€13,696.85Original price was: €13,696.85.€10,272.64Current price is: €10,272.64. -
Bergen XL – Type 4 6.77m x 4.52m
€12,489.75Original price was: €12,489.75.€9,367.31Current price is: €9,367.31. -
DIY Flat Roof Maaseik 6.00m x 3.00m
€3,625.42Original price was: €3,625.42.€2,719.07Current price is: €2,719.07.


Reviews
There are no reviews yet.